KÁJA A BAMBULÁČEK

BAMBULKOVÁ PÁRTY

Představení pro děti ve velkém sále Domu kultury

Kája a Bambuláček - Bambulková PártyKdo rád tančí, zpívá, skáče a dovádí, ten na Bambulkové párty nesmí chybět! Párty plnábarev, světel a hlavně tance a zábavy nenechá sedět žádného malého, ani velkéhofanouška Káji a Bambuláčka. Můžete se těšit na program, jehož součástí jsou soutěže,bláznivé kostýmy, oblíbené písničky (jako například Kulička, Lama dance a Dalmatin), ale ipísničky úplně nové.

STANDARDNÍ VSTUPENKAZahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou PártyMEET & GREET VSTUPENKAZahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty + vstup na uzavřené setkání sKájou a Bambuláčkem po koncertě + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovodbude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mailprodukce@kawaiiproduction.cz. Vstupenky prodáváme výhradně prostřednictvímTicketportal.cz, varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterýchneexistuje záruka pravosti.KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit avytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatnídržitele průkazu ZTP/P NE

 

2023-06-11 | Michal Muláček

Dům kultury Kladno